O fundacji

Celem Fundacji jest promowanie edukacji finansowej, w szczególności kształcenie  w celu powiększania kobiecej świadomości finansowej, propagowanie i kompleksowe edukowanie kobiet w zakresie finansów i inwestowania, a także zachęcanie kobiet do rozpoczęcia i rozwoju swojej kariery w tych dziedzinach. Fundacja powstała z inicjatywy Anny Smolińskiej i Sylwii Dobosz.

 

Zapraszamy do współpracy!!!

 


Anna Smolińska – 
doktor ekonomii, inwestorka, przedsiębiorczyni.

Przez kilka lat zajmowała się projektami z zakresu ochrony środowiska, aż odkryła wielką fascynację finansami i rynkiem kapitałowym.

Jest autorką bloga www.kobietainwestuje.pl, na którym inspiruje kobiety do inwestowania i dążenia do niezależności finansowej. Autorka książki o finansach osobistych i inwestowaniu „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. 

Wraz z Sylwią Dobosz, założyła Fundację Kobiety i Finanse – www.kobietyifinanse.org

Jako inwestorka indywidualna z pasją inwestuje na giełdzie.

 

 

 

 

 

 

Sylwia Dobosz – z wykształcenia humanistka, dodatkowo skończyła  studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania zasobami ludzkimi a także studia MBA.

Prowadzi fanpage na facebooku MentalTrading – Sylwia Dobosz,  gdzie dzieli się aspektami związanymi z psychologią tradingu, a także zajmuje się mentoringiem i  tutoringiem dla początkujących traderów poprzez budowanie Trading Planu dostosowanego do specyfiki handlu i osobowości tradera.

Wraz z Anną Smolińską, założyła Fundację Kobiety i Finanse – www.kobietyifinanse.org

Zwolenniczka „100 % transakcji zgodnych z planem”, handluje głównie na kontraktach terminowych techniką inside bara.

W chwilach wolnych uprawia wakeboarding.